Постави прашање и да добиете одговор: Да или бр

Select your language:
en ru af sq am ar hy az eu be bn bs bg ca ceb ny zh-cn zh-tw co hr cs da nl eo et tl fi fr fy gl ka de el gu ht ha haw iw hi hmn hu is ig id ga it ja jw kn kk km ko ku ky lo la lv lt lb mk mg ms ml mt mi mr mn my ne no ps fa pl pt pa ro sm gd sr st sn sd si sk sl so es su sw sv tg ta te th tr uk ur uz vi cy xh yi yo zu fil heКолку често чекате одговор да или не? Колку често поставувате прашања? Речиси сите прашуваат неколку прашања дневно и сакаат да добијат одговори на нив. Почесто, луѓето се принудени да прават избор. Да или Не, ова се главните одговори на повеќето прашања. Како да се разбере кој одговор: да или не, ќе биде вистинскиот? Ако се сомневате и не можете да направите избор, тогаш е време да ја посетите нашата страница. И да дознаете кој одговорот ќе го одберете: да или не. На сајтот da-no.ru?lang=mk можете да поставите било какви прашања на кои може да се одговори да, не. Како да го користите сајтот?Само напишете го вашето прашање и кликнете на копчето "Прашај". По неколку секунди, одговорот ќе биде да или не. Се разбира, одговорите се даваат случајно. И не можете целосно да му верувате на овој метод. Сепак! Службата за одговор ДА НЕ помага да се надмине неодлучноста и да се донесе вистинска одлука. Ако го добивте одговорот НЕ, но сакав да го добијам одговорот ДА, тогаш ова ќе ти даде доверба. Ако сакавте да го добиете одговорот НЕ, но добивте ДА, тогаш вашето прашање ќе ве натера уште еднаш да размислите за работите и да ги преземе сите исти поволни одлуки за вас.Во секој случај, услугата ДА / НЕ е изненадување и помага да се донесуваат одлуки. Иако одговорите се дадени во сосема случаен редослед. И тие често се погрешни. Но, само да го направите изборот. Веб-страницата "ДА или НЕ" помага да се разбере кој избор да се направи: да или не.
Copyright (c) 2024